All courses
All courses

John Ward

MOJA HISTORIA

Dorastałem i wychowałem się w Birmingham, w Anglii. W 2006 roku zdecydowałem, że chcę zobaczyć świat. Rzuciłem więc pracę, sprzedał wszystko co miałem i wyruszyłem w kierunku słońca, aby rozpocząć podróż nad podróżami. Doświadczenie to nie obyło się bez wzlotów i upadków i ostatecznie zmieniło moją karierę, mój dom i moje spojrzenie na życie. Trzy lata później zostałem nauczaniem języka angielskiego w Polsce, może nie najbardziej egzotycznym miejscu na świecie, lecz bardzo wyjątkowy.

W latach 2006 – 2009 byłem w wielu krajach Azji, Ameryki Południowej i Środkowej, Australii. Podczas podróży spędziłem trochę czasu ucząc języka angielskiego, ale bez żadnych innych kwalifikacji, oprócz oczywiście tych, bycia native speaker. Wtedy zdecydowałem się na ukończenie kurs nauczania języka angielskiego i rozpocząłem naukę w szkołach na Kostaryce i Kambodży. W 2009 roku zdecydowałem poznać Europę i wyruszyłem do Pragi, ale najpierw „wpadłem” do Polska i oto jestem.

Uczę angielskiego od 3 lat na wszystkich poziomach, od podstawowego do zaawansowanego, przygotowuję do egzaminów PET, KET, FCE, CAE i CPE, uczę również biznesowego języka angielskiego na poziomie ogólnym i egzaminacyjnym (BEC ), a także prowadzę specjalne kursy języka angielskiego (zaprojektowane do indywidualnych potrzeb).

Przed wyjazdem z Anglii pracowałem w handlu detalicznym, byłem managerem w dwóch dużych firmach DIY i B & Q DIY. W tym czasie zdobyłem liczne umiejętności, w tym zarządzanie zasobami ludzkimi i sprzedażą, wiedzę z zakresu marketingu, bezpieczeństwa, obsługi klienta, finansów, oraz BHP. To doświadczenie pomaga mi zrozumieć potrzeby Państwa firmy oraz uczniów których uczę.

Edukacja

2009 CELTA Qualified Pass B Costa Rica

1995 Wydajność Podobne Szkolenie (PRT)

1998 Coaching kurs

1988 "poziom w historii, i matematyki Badania ogólne

1986 O'levels w matematyce, historii, geografii, fizyki, angielskiego LAN i oświetlone i Sport

Zainteresowania, hobby, i inne informacje.

Lubię wszystkie sporty, ale jak jestem angielski, piłka nożna jest moją pasją. Jeżdżę wszędzie na rowerze górskim, który trzyma mnie pasuje. I jak się towarzysko, lubię wszystkie rodzaje muzyki i uwielbiam gotować. Byłem znany dać kilka lekcji gotowania w przeszłości w języku angielskim, jest zabawa.