All courses
All courses

BEC exams

BEC Higher

Zrealizuj swoje ambicje w biznesie międzynarodowym

Cambridge English: pokazuje, że masz dużą motywację do zdobycia zaawansowanej wiedzy z zakresu  biznesowego angielskiego i możesz wykorzystać swoje umiejętności do efektywnego funkcjonowania w większości międzynarodowych instytucji biznesowych. Wykazanie się znajomością biznesowego języka angielskiego może otworzyć ci drzwi do rozwoju zawodowego u nowego pracodawcy albo pozwoli rozwinąć karierę, uzyskać możliwość awansu w obecnej organizacji.

Jasne, wiarygodne dowody znajomości języka

Pracodawcy polegają na potwierdzonej znajomości języka Cambridge English ponieważ jest to pełny test z zakresu wszystkich czterech sprawności językowych (czytanie, pisane, mówienie i słuchanie) w kontekście biznesowym.

BEC Vantage

Zrealizować ambicje w biznesie międzynarodowym

Cambridge English: Business Vantage reprezentuje kwalifikacje upper intermediate w biznesowym angielskim. Pokazuje pracodawcy, że jesteście gotowi do osiągnięcia sukcesu w  świecie biznesu. Wykazanie się znajomością biznesowego języka angielskiego może otworzyć ci drzwi do rozwoju zawodowego u nowego pracodawcy albo pozwoli rozwinąć karierę, uzyskać możliwość awansu w obecnej organizacji.

Jasne, wiarygodne dowody znajomości języka

Pracodawcy polegają na potwierdzonej znajomości języka Cambridge English, business Vantage ponieważ jest to pełny test z zakresu wszystkich czterech sprawności językowych (czytanie, pisane, mówienie i słuchanie) w kontekście biznesowym

Our courses