All courses
All courses

IELTS Online

International English Language Testing System – IELTS

Jako nauczyciele języka angielskiego (native speakers) z doświadczeniem w nauczaniu IELTS, mozemy pomóc spełniać twoje marzenia. Jeśli ubiegasz się o pracę w instytucjach oświatowych, międzynarodowych albo agencjach rządowych, wszystkie one zadaja potwierdzenia  znajomości angielskiego. IELTS jest obecnie uznawany przez ponad 6.000 światowych organizacji a ponad 1,4 miliona ludzi rocznie wykorzystuje go aby otworzyć sobie drzwi do  kariery w anglojęzycznym świecie oraz poza nim.

IELTS dzielimy na dwa moduły

Akademicki który przeznaczony jest dla osób pragnących studiować w języku angielskim na poziomie studiów licencjackich lub podyplomowych, a także dla osób, które stawiają na rozwój zawodowy.

Szkolenie Ogólne przeznaczone są dla osób, które pragną przenieś się i pracować w  anglojęzycznym kraju (np. Australia, Kanada, Nowa Zelandia, Wielka Brytania)

Zaliczając szkolenie uzyskujesz wynik między 0-9, gdzie 0 oznacza wynik dla tych, którzy nie podchodzili wcześniej do testu, a 9 dla osób z biegłą znajomością języka. Większość uniwersytetów akceptuje wyniki między 6-7 jako wystarczające do rozpoczęcia studiów licencjackich w języku angielskim.

Our courses